Programma VV Sanderbout

 

Programma 1e elftal

 

Datum              Tijd                   Wedstrijd                                  Accommodatie

24-09-2017        14.30 uur          RKSVB 1 - Sanderbout 1          Sportpark In gen Anker te Voerendaal

01-10-2017        14.30 uur          Sanderbout 1 – Haanrade 1       Sportpark Mijn Zuid te Sittard  

08-10-2017        14.30 uur          Eikenderveld 1 - Sanderbout 1 Sportpark Terworm te Heerlen  

15-10-2017        14.30 uur          Sanderbout 1 – SVA 1 Sportpark Mijn Zuid te Sittard  

22-10-2017        14.30 uur          Havantia 1 - Sanderbout 1         Sportpark Op den Heuvel te Meers

29-10-2017        14.30 uur          Amstenrade 1 - Sanderbout 1    Sportpark De Gijzelaar te Amstenrade

 

05-11-2017        14.30 uur          Sanderbout 1 – Jabeek 1          Sportpark Mijn Zuid te Sittard  

19-11-2017        14.30 uur          Sanderbout 1 – Rimburg 1        Sportpark Mijn Zuid te Sittard  

26-11-2017        14.30 uur          NEC92/Vloerenboelev 1 - Sanderbout 1 Sportpark Varenbeuk Heerlen

03-12-2017        14.30 uur          Sanderbout 1 – Doenrade 1      Sportpark Mijn Zuid te Sittard  

10-12-2017        14.30 uur          Urmondia 1 - Sanderbout 1       Sportpark Molenpark te Urmond

17-12-2017        14.30 uur          Sanderbout 1 – KCC’13 1         Sportpark Mijn Zuid te Sittard

 

28-01-2018        14.30 uur          Abdissenbosch 1 - Sanderbout 1 Sportpark De Lelie te Landgraaf

04-02-2018        14.30 uur          Sanderbout 1 – RKSVB 1         Sportpark Mijn Zuid te Sittard  

25-02-2018        14.30 uur          SVA 1 - Sanderbout 1   Sportpark Anselderlaan te Eygelshoven           

04-03-2018        14.30 uur          Sanderbout 1 – Eikenderveld 1 Sportpark Mijn Zuid te Sittard  

11-03-2018        14.30 uur          Jabeek 1- Sanderbout 1            Sportpark Onderbanken te Jabeek

18-03-2018        14.30 uur          Sanderbout1 – Amstenrade 1    Sportpark Mijn Zuid te Sittard  

25-03-2018        14.30 uur          Sanderbout1 – Havantia 1         Sportpark Mijn Zuid te Sittard  

 

01-04-2018        14.30 uur          Rimburg 1 - Sanderbout 1         Sportpark D’r Brockgank te Landgraaf

08-04-2018        14.30 uur          Haanrade 1 - Sanderbout 1       Sportpark Carisborg te Kerkrade

15-04-2018        14.30 uur          Sanderbout 1 – Abdissenbosch 1         Sportpark Mijn Zuid te Sittard

22-04-2018        14.30 uur          Doenrade 1 - Sanderbout 1       Sportpark De Vouwer te Doenrade

13-05-2018        14.30 uur          Sanderbout 1 – NEC92/Vloerenboulev 1 Sportpark Mijn Zuid te Sittard

20-05-2018        14.30 uur          KCC’13 1 - Sanderbout 1          Sportpark Meezenbroek te Heerlen

27-05-2018        14.30 uur          Sanderbout 1 – Urmondia 1      Sportpark Mijn Zuid te Sittard

 

Programma 2e elftal

 

Datum             Tijd                   Wedstrijd                                  Accommodatie

24-09-2017        11.00 uur          Sanderbout 2 – Jabeek 2          Sportpark Mijn Zuid te Sittard

01-10-2017        11.00 uur          GSV’28 4 - Sanderbout 2          Sportpark Jean Nijsten te Beek

08-10-2017        11.00 uur          Sanderbout 2 – VV Alfa Sport 4            Sportpark Mijn Zuid te Sittard

15-10-2017        12.30 uur          BSV Limburgia/Kamerl 5 - Sanderbout 2 Sportpark Houserveld  Brunssum

29-10-2017        11.00 uur          Sanderbout 2 – Amstenrade 3   Sportpark Mijn Zuid te Sittard

 

05-11-2017        10.15 uur          De Leeuw 3 - Sanderbout 2       Sportpark Klingelsberg te Brunssum

12-11-2017        11.00 uur          Sanderbout 2 – Schinveld/Arx ICT 4      Sportpark Mijn Zuid te Sittard

19-11-2017        10.00 uur          Vaesrade 3 - Sanderbout 2       Sportpark Op de Vijfbunder te Nuth

26-11-2017        11.00 uur          Sanderbout 2 – RKDFC 3         Sportpark Mijn Zuid te Sittard

03-12-2017        11.00 uur          Groene Ster 5 - Sanderbout 2    Sportpark Pronsenbroek te Heerlen

10-12-2017        11.00 uur          Sanderbout 2 – Langeberg 3     Sportpark Mijn Zuid te Sittard

 

25-02-2018        11.00 uur          Sanderbout 2 – BSV Limburgia/Kamerl 5          Sportpark Mijn Zuid te Sittard

04-03-2018        11.00 uur          VV Alfa Sport 4 - Sanderbout 2 Alfasport Arena te Oirsbeek

11-03-2018        11.00 uur          Sanderbout 2 – De Leeuw 3      Sportpark Mijn Zuid te Sittard

18-03-2018        12.00 uur          Amstenrade 3   - Sanderbout 2  Sportpark De Gijselaar te Amstenrade

25-03-2018        10.00 uur          RKDFC 3 - Sanderbout 2          Sportpark De Steenakker te Merkelbeek

08-04-2018        11.00 uur          Sanderbout 2 – GSV’28 4         Sportpark Mijn Zuid te Sittard

15-04-2018        11.00 uur          Jabeek 2 - Sanderbout 2           Sportpark Onderbanken te Jabeek

22-04-2018        11.00 uur          Sanderbout 2 – Vaesrade 3       Sportpark Mijn Zuid te Sittard

 

13-05-2018        09.45 uur          Schinveld/Arc ICT 4- Sanderbout 2 Sportpark Burgemeester Adams te Schinveld

20-05-2018        11.00 uur          Sanderbout 2 – Groene Ster 5   Sportpark Mijn Zuid te Sittard

27-05-2018        11.00 uur          Langeberg 3 - Sanderbout 2      Sportpark In de Struiken te Brunssum

 Copyright © 1963-2017 Stichting Wijkblad Sittard Tussen de Rails. All Rights Reserved.